[ Àrea Privada ]

Deu alumnes de l’escola Gauβchule a Braunschweig (Alemanya) fan una estada a la nostra Escola

Deu alumnes de l’escola Gauβchule a Braunschweig (Alemanya) fan una estada a la nostra Escola

Del 16 al 23 de març deu alumnes procedents de l’escola Gauβchule a Braunschweig (Alemanya) faran una estada a la nostra Escola, estada que forma part del projecte d’intercanvi que duem a terme cada any amb aquest centre educatiu. Durant aquests dies els alumnes alemanys, que estan allotjats amb famílies de l’Escola, realitzaran diferents activitats tant lectives com culturals per conèixer de primera mà la ciutat de Barcelona i el funcionament de l’Escola.

Us desitgem una feliç estada i que gaudiu molt d’aquesta experiència!

 

Utilitzem cookies pròpies i de tercers per analitzar la seva navegació, recopilar informació estadística i mostrar anuncis. Per a acceptar l’ús de les cookies pot seleccionar ‘Acceptar cookies i continuar’. Així mateix, seleccionant ‘Configuració’ podrà configurar l’ús de les cookies d’aquest lloc web segons les seves preferències. L’informem de que els tercers Google i Facebook estan ubicats a Estats Units, on la legislació no té un nivell adequat de protecció de dades equiparable a l’europeu. Per a obtenir més informació sobre l’ús de les cookies i els seus drets, accedeixi a la Política de Cookies.

Configuració Acceptar cookies i continuar Rebutjar cookies