[ Àrea Privada ]

L’equip de la Lliga de Debat de BetàniaPatmos ha assistit a l’acte de lliurament de premis en haver guanyat la fase local de la Lliga

L’equip de la Lliga de Debat de BetàniaPatmos ha assistit a l’acte de lliurament de premis en haver guanyat la fase local de la Lliga

Dimecres 28 d'abril de 2021

 

En Marc C., l’Íngrid V., en Jan B., la Blanca V. i en Max G., alumnes de 4t ESO; i la Carlota R., la Paula C. i l’Anna B., de 1r de Batx., han rebut els certificats que els acrediten com a campiones i campions de la fase local de la Lliga de Debat.

A l'aula magna de la Universitat de Barcelona, la Dra. Marta Ferrer, vicerectora de la Universitat de Barcelona, ha felicitat personalment els nostres alumnes i ha lliurat el premi a l’equip guanyador. A més ha fet un reconeixement especial a l’Anna B. com la millor oradora d’aquesta edició.

Els capitans de l’equip, l’Alex Gómez i la Vivian Figueras, han acompanyat els nostres alumnes al llarg de l’esdeveniment, felicitant-los i esperonant-los per repetir la gesta el curs vinent.

 

 

Utilitzem cookies pròpies i de tercers per analitzar la seva navegació, recopilar informació estadística i mostrar anuncis. Per a acceptar l’ús de les cookies pot seleccionar ‘Acceptar cookies i continuar’. Així mateix, seleccionant ‘Configuració’ podrà configurar l’ús de les cookies d’aquest lloc web segons les seves preferències. L’informem de que els tercers Google i Facebook estan ubicats a Estats Units, on la legislació no té un nivell adequat de protecció de dades equiparable a l’europeu. Per a obtenir més informació sobre l’ús de les cookies i els seus drets, accedeixi a la Política de Cookies.

Configuració Acceptar cookies i continuar Rebutjar cookies