[ Àrea Privada ]

Aquest any la nostra Escola col·labora amb la Marató de TV3

Aquest any la nostra Escola col·labora amb la Marató de TV3

Benvolgudes famílies,

Aquest any la nostra Escola col·laborarà amb la Marató de TV3, que se celebrarà diumenge 14 de desembre, enguany dedicada a les malalties del cor.

A l’Escola hem programat diverses accions al voltant d’aquest tema per a totes les etapes, accions que es desenvoluparan principalment els dies 9 i 10 de desembre. En són exemples la conscienciació sobre aquest tipus de malalties per part de professionals de la medicina, de les infermeres de l’Escola i d’antics alumnes estudiants de medicina; o tot un conjunt d’activitats participatives per als alumnes que culminarà en una trobada de tots els estudiants a la pista esportiva de sota la torratxa dimecres dia 10.

Paral·lelament, sapigueu que, si hi esteu interessats, del 9 a l’11 de desembre trobareu uns punts a les entrades dels recintes de l’Escola, tant a les hores d’entrada com de sortida, on alumnes, pares i professors voluntaris rebran les vostres aportacions econòmiques que divendres 12 farem arribar a la  Fundació de la Marató de TV3.

Agraïm d’avançat la vostra col·laboració.

Escola BetàniaPatmos

Utilitzem cookies pròpies i de tercers per analitzar la seva navegació, recopilar informació estadística i mostrar anuncis. Per a acceptar l’ús de les cookies pot seleccionar ‘Acceptar cookies i continuar’. Així mateix, seleccionant ‘Configuració’ podrà configurar l’ús de les cookies d’aquest lloc web segons les seves preferències. L’informem de que els tercers Google i Facebook estan ubicats a Estats Units, on la legislació no té un nivell adequat de protecció de dades equiparable a l’europeu. Per a obtenir més informació sobre l’ús de les cookies i els seus drets, accedeixi a la Política de Cookies.

Configuració Acceptar cookies i continuar