[ Àrea Privada ]

Deu alumnes de l’escola Gauβchule a Braunschweig (Alemanya) fan una estada a la nostra Escola

  • Blogs>
  • School Blog>
  • News>
  • Deu alumnes de l’escola Gauβchule a Braunschweig (Alemanya) fan una estada a la nostra Escola
Deu alumnes de l’escola Gauβchule a Braunschweig (Alemanya) fan una estada a la nostra Escola

Del 16 al 23 de març deu alumnes procedents de l’escola Gauβchule a Braunschweig (Alemanya) faran una estada a la nostra Escola, estada que forma part del projecte d’intercanvi que duem a terme cada any amb aquest centre educatiu. Durant aquests dies els alumnes alemanys, que estan allotjats amb famílies de l’Escola, realitzaran diferents activitats tant lectives com culturals per conèixer de primera mà la ciutat de Barcelona i el funcionament de l’Escola.

Us desitgem una feliç estada i que gaudiu molt d’aquesta experiència!

 

Cookies are important for you, they influence on your browsing experience, they help us to protect your privacy and allow us to proceed with your requests that you demand through the website. We use our own and thirdparty cookies to analyze our services and provide you with advertising related to your preferences on the basis of a profile made with your browsing habits (for example, visited pages). If you consent to its installation, click on 'Accept Cookies', or you can also set your preferences by pressing 'Cookie settings'. More information in our 'Cookies Policy'.

Settings Allow cookies and continue Reject cookies